Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 08. 2007.   #63
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

GSM arena review:

Citat:
The most notable drawback of Nokia N95 is its battery life. It will require daily doses of power, unless you limit its usage to occasional calls and messages, deactivate 3G, Wi-Fi, and GPS, and play no videos. In this case you may happen to postpone charging by a couple of days, but is such use worth the purchase of a phone like Nokia N95? The answer is no. Of course, battery life is an individual matter and depends on many factors. Nevertheless we can assure you that during our intensive tests we had no other option but to charge the device sometimes even twice a day.
To mi je zesci smor da punim bateriju svaki dan. Ne pricam puno, ali ne pricam ni malo, sigurno bar 30+ minuta dnevno, mada se desi da ode i ceo sat. Opet, ako cu da iskljucim sve zivo da bi mi baterija duze trajala, onda mi to sve zivo i ne treba, pa samim tim mogu da prodjem 200 eur jeftinije, zar ne?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat