Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 01. 2011.   #23
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao ppavlovic Pogledajte poruku
@markok: sajt nema favicon jerbo nema ni logo. Biće uskoro. Radi se na vizuelnom identitetu.
Drago mi je da to čujem. Ja sam već hteo da napišem kako je logo malo previše običan al ko velim aj sad, funkcionalnost je primarna, da ne sitničarim oko dizajna.

Što se cena tiče mislim da ćeš to teško automatizovati s obzirom kako dileri trenutno ažuriraju cenovnike na sajtovima i sl. Možda da se prijaviš pa da ti šalju cenovnike na mail, ali mislim da će krajnji rad na ažurnim cenovnicima morati da bude "powered by human". Ima u SAT reviji u svakom broju dosta veliki cenovnik vozila. Ne znam koliko je ažuran i kako ga oni prave.

Postavi neku napomenu tipa "cene su informativnog karaktera, za ažurne cene kontaktirajte dilera" i sve to sa linkom na stranicu sa dilerima za tu marku.

EDIT: Ali u svakom slučaju mislim da su koliko-toliko ažurne cene na sajtu ipak ključ uspeha. Jer ako ima sve na sajtu korisnik će ga i koristiti. Ako mora da se šeta sa sajta na sajt i traži ažurne cene, to mu umanjuje upotrebljivost i popularnost sajta.

EDIT: Neki hintovi za naredni period. "Prati vozilo" ili nešto slično. Tipa neko se prijavi da prati Hondu Civic i na mail mu stižu sve promene cene Civica, akcije i sl. Dosta ljudi tako kupuje nov auto, zapikiraš nešto pa čekaš novogodišnji popust, pražnjenje lagera, sajamski popust... Ne znam koliko bi se stvarno koristilo ali recimo meni deluje zanimljivo. Ja sam se čak prijavio i na Renault mailing listu kad sam kupovao Megana.

Poslednja izmena od mileusna : 19. 01. 2011. u 16:18.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat