Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 12. 2007.   #55
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

evo ja da se javim sa malo podataka tj da se hvalim...

posle 3 meseca postojanja furka ima skoro 16.000 korisnika, i oko 11.000 poseta svakog dana, gde ono sto je posebno zanimljivo jeste pageviews koji je preko 30 po korisniku, sto mu dodje negde oko 10.000.000 prevrnutih strana za mesec dana. U sam sajt je ulozeno jako malo novca za marketing, organizovana je jedna zurka i to je sve Raste relativno konstantno i ako mozda gazde nisu bas najzadovoljnije ali se nadam da ce u narednom periodu i to polako rasti i gurnuti furku u top10 sajtova u zemlji, a mozda i top5, ko zna ipak je godina pred nama...

sto se tice mog odnosa prema Karikama, cesto sam u kontaktu sa Bizijem, i kul je da konkurencija postoji, ali cinjenica je da postoje odredjene razlike izmedju sajtova. Dva dobra communityja u Srbiji mogu samo dobro da donesu, i moje misljenje je da pri ovakvoj situaciji sa sajtovima kod nas smesno je i spominjati nesto kao sto je konkurencija...

Eto toliko, ako imate nekih pitanja shoot tu sam, i svratite na www.furka.com

Off Topic: oprosti mi boze, na svom spamu poslatom ovog dana... amin
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem
Eniac je offline   Odgovorite uz citat