Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 05. 2008.   #1
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default iCal specifikacija, jel koristio neko?

Treba da dodam da se mailom salju appointments pomocu iCal formata (da bi ih outlook i gmail i drugi pametni mail klijenti automatski prepoznavali), pa me zanima jel neko to radio, da li mozete da me uputite na neki tutorial, mozda gotov kod i sl. ?

Shvatio sam sta treba da posaljem od podataka da bi ih aplikacije prepoznale, ali mi nije bas najjasnije par stvari:

- da li mora pozivnica da ide u zaseban mail, ili mogu nekako da je dodam kao attachment na postojeci mail (da ne saljem 2 maila)?

- da li postoji mogucnost da se appointment dodaje klikom na link u mailu, a ne da mi Outlook odmah izbaci one Save, Ignore dugmice?

- da li postoji mogucnost da se utice na izgled invitationa koji se dodaje (da se namesti boja recimo)?
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat