Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 11. 2005.   #7
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

[edit by dinke]Izbacene licne poruke upucene Petru[/edit]

2. Svi dobro znamo kako je PHP nastao i da svoje osnovne koncepte vuče i dan danas. Ne moraš citirati PHP5 manual, bar ne meni. PHP = PHP Hypertext Preprocessor. Šta ti to govori?

3. Da opet ne linkujem na verbalno terorisanje: jedan od osnovnih načina da skreneš razgovor sa određene teme ili izbegneš suštinu je da se uhvatiš za sitnice, što ti radiš u svojoj poruci nakon trećeg citata. Nemoj to da radiš, bar ne kad sam ja u pitanju...

4. Brojke su odokativne i služe da oslikaju ideju / stav. Ne treba ti naučna studija da bi znao da ti sutra treba hleb ili da bi znao da je dizel 66 din. Opet se hvataš za jefine verbalne trikove kako bi skrenuo sa teme / izbegao poentu

Citat:
Ilija, tvoj osnovni problem, je, koliko mi se čini, to što ne želiš/možeš da prihvatiš da poneki put ti nisi u pravu.
Meni se čini da se varaš. Uvek sam spreman da kažem da sam pogrešio i/ili da se izvinim kad uvidim da nisam u pravu. Seti se teme gde sam lupio za ASP.NET recimo. Rekao da sam nešto pogrešio, zamolio ljude da mi bolje objasne i sad sam bogatiji za jedno znanje / iskustvo.

No, ova tema se ne bavi mojom malenkošću već nekim drugim stvarima.

Što se priče kojom se na ovoj temi bavimo uveren sam da sam u pravu i tako se ponašam (iznosim svoja mišljenja i stavove, branim se kad su isti napadnuti, odobravam kad mislim da je neko u pravu itd... klasičan forumski život).
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat