Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 07. 2006.   #22
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao mungos
Pa nije baš novo, www.centargrada.com je prvi sajt sa istim konceptom, čak u ovom PR tekstu vidim poklapanja sa njihovom filozofijom (ajde de, ja sam kreirao dobar dio te filozofije... i copywritingom, biznis plan vam je identičan, jedina razlika su gadgeti. Doduše, ni vi ni oni niste još krenuli sa radom.
Pa i nije bas prvi, posto je B92 Blog sajt koji je vec neko vreme online i vec prilicno popularan. Ja sam regionalnu mrezu blogova hteo da pokrenem jos 2005. i zbog toga registrovao domen blogovi.com.

Citat:
Srećno u radu, ali nema direktnog profita od bloginga na ovim prostorima, ni vani situacija nije mnogo bolja. Jedina dobra niša za bloging na ovom prosturu jesu teme vezane za sex, i postoji par jedno desetak dobrih autorica blogova na ovu temu koje bi mogle da prave veliku čitanost na jednom zajedničkom sajtu, samo problem je dovesti oglašivače na jedan takav sajt i u isto vrijeme njima ponuditi materijalnu nadoknadu.
Slazem se sa tim. Zbog toga i nisam pokrenuo ovaj sajt. Posto sam direktno ukljucen u B92 Blog mogu da kazem da mreza blogova moze da bude uspesna i popularna samo ako imate nesto od sledeceg:

1) brend, da bi kvalitetni autori hteli da pisu za vas
2) veliku posecenost vec postojeceg sajta, da bi promovisali blog
3) ako nemas 1 ili 2 onda ti trebaju pare

I pored toga sto mnogi misle da su pare najbitnije, pre bih rekao da su u ovom slucaju prve dve stavke mnogo bitnije.

Uvek mi je drago kada neko pokrece entuzijasticne projekte i zato vam zelim srecu u daljem radu.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 20. 07. 2006. u 17:13.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat