Tema: Zašto, bre?
Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 09. 2007.   #21
kodi
133t
Master
 
Avatar kodi
 
Datum učlanjenja: 07.01.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 714
Hvala: 16
37 "Hvala" u 28 poruka
kodi is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za kodi
Default

Citat:
Originalno napisao Peca Pogledajte poruku
Problem je po mom misljenju preveliki ego... a profesionalci umeju bas takav da imaju

Mozda ipak malo ostrije moderisanje resi to...


istovremeno totalno nisi u pravu i totalno si u pravu.

elem, ego i sujeta na ovom forumu NIKAD nisu bili problem. Bila je tona tema gde su clanovi iznosili svoje projekte, ili cak ideje za projekte - od kojih su neki postigli prilican uspeh na kraju, i pogodi: tu osim konstruktivne kritike nije bilo nikakvog hejta, vec maksimalna podrska.
jedino je moglo da se dogodi da diskusija skrene u blagi offtopic, kad se zakacimo koja je tehnologija bolja za implementaciju. (old vs new school) ali takve diskusije su u neku ruku zdrave za community.

Procitajte malo teme od pre godinu dana i starije, videcete ogromu razliku nivou i nacinu komunikacije.

dee je apsolutno u pravu. Samo ostro, svaki komentar koji ne doprinosi konstruktivno diskusiji obrisati u startu. Ja sam svestan da su par mojih komentara zreli za brisanje po tom kriterijumu, ali jednostavno u nekim situacijama nisam mogao da se suzdrzim, zao mi je, ali nisam navikao na takve stvari ovde, reagovao sam instinktivno.
Ali tu bi onda trebali da dodju modovi i admini i da sve takve komentare izbrisu, a temu zakljucaju po potrebi.

Takodje se slazem sa Bizingerom u inicijativi da evangelizam ostavimo za nase blogove.
Pozdrav.
__________________
kodi je offline   Odgovorite uz citat