Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 12. 2009.   #32
WebDizajniranje
novi član
 
Avatar WebDizajniranje
 
Datum učlanjenja: 07.12.2009
Lokacija: Graničarska 2, Salajka, Novi Sad, Vojvodina, Srbija, Evropa...
Poruke: 7
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
WebDizajniranje is on a distinguished road
Default

Maramax,

Po izgledu čini mi se da ličim na čoveka, ali kad malo bolje razmislim, u dubini duše izgleda da podsećam na bota, jedino još nisam siguran da li na on-page ili off-page bota.

A sad pogledaj moj post i tvoj post, koji više liči na botovsko pisanje. U mom potpisu nigde ne spominjem SEO, a za tvoj potpis neka drugi prosude.

Moj post je samo delimično on-page SEO, ali moj outbound link iz potpisa posta ne govori o SEO-u, niti ćeš na mom sajtu naći da sam i jednom spomenuo SEO, jer ja SEO uslugu pružam samo u okviru web dizajna, nikako posebno.

Tvoj post je maksimalno on-page SEO, kao i off-page SEO, jer je tvoj outbound link iz potpisa ka tvom sajtu tematike vezan za SEO, a da ne govorim o tvom sajtu koji koliko sam uspeo da shvatim i dominatno pruža uslugu SEO.

I zato si ti veoma vešto iskoristio moj post pljujući po meni kako bi guglu rekao da ti poboljša poziciju za SEO kao i za optimizaciju sajtova. Pri tom se očigledno vidi da od tvog posta niko nema koristi, jer nema ničeg vrednog da se nauči, a ja sam se bar trudio da kažem bar nešto što smatram da bi nekom moglo koristiti.
WebDizajniranje je offline   Odgovorite uz citat