Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 11. 2007.   #32
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Ovakve stvari se resavaju samo na jedan nacin: clanovi zirija ne mogu da ucestvuju u takmicenju.

Takodje, jedan sajt ne bi trebalo da ucestvuje u vise kategorija osim ako to nije i cilj, ali tada treba interfejsno omoguciti da se sajt lepo prijavi u vise kategorija odjednom. Ovako, vecina je smatrala da treba da se prijavi jedan sajt u jednu kategoriju, a nekolicina se napravila pametnim, pa lepo usli u vise kategorija. Posto posetioci glasaju za sajt nebitno u kojoj je kategoriji, oni su lepo konkurisali na vise mesta, pa gde je konkurencija manja, tu su izbijali na celo.

Sama ideja glasanja posetilaca mi nije jasna (osim marektinskih razloga) posto to po definiciji ne moze da bude objektivno a kontraproduktivno je, jer upravo negira ciljeve koje je webfest u propozicijama postavio - najveci broj glasaca nije ni pogledalo druge prdloge vec su dosli samo i iskljucivo da glasaju za sajt sakoga su upuceni da to urade.

Inace, ja sam prilicno zadovoljan rezultatima, s obzirom da sam prijavio par sajtova bez nekih velikih pretenzija na visok rezultat (cak korisnici tih sajtova nisu ni znali da su sajtovi nominovani, niti su sajtovi pozivali da se glasa).

Poslednja izmena od bluesman : 28. 11. 2007. u 20:04. Razlog: Obrisane uvrede i bezobrazluk
Pedja je offline   Odgovorite uz citat