Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 11. 2007.   #39
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Bluesmane ne znam sta sam to sad lose rekao. Mozda je zabranjeno da uposte pominjem neke likove u porukama ako je tako, onda to lepo i reci i napravi mi spisak koga ne smem da pominjem. A ne bi bilo lose ni da ostalim zabranis slicno ponasanje, psoto obako ispada da samo ja ne smem da napisem negativno misljenje, a drugi, ukljucujuci i tebe smeju da opljunu kada im dodje. Ovako je malo dvolicno, a ja o tebi ipak imam mnogo bolje misljenje.

Mislim, eto, neko je pre mene napravio omanji spisak ljudi koji su bili u ziriju ali su ucestvovali i u takmicarskom delu, a kada sam ja spisak dopunio, onda sam ja problem. Da ne pricamo o tome kako je cela ova tema zaista hejterska i to nije problem. Ne ide to tako, primenjujte isti arsin na sve.

Inace, moja poruka uopste nije bila hejterski napisana, cak imam pozitivno misljenje o wfestu, samo je tako ispalo jer su admini obrisali neke delove poruke i kojima sam, eto, pomenuo nekoga koga ne smem da pominjem.

Zamolio bih te samo kada me budes banovao da to uradis ti posto su ovi tvoji admini to prosli put uradili vrlo nekorektno sve uz vredjanje na moj racun. Ti ces bar to da uradis na kulturan nacin, nadam se.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat