Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 02. 2009.   #8
Lalaland
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 11.01.2008
Poruke: 272
Hvala: 14
29 "Hvala" u 21 poruka
Lalaland is on a distinguished road
Default

Ono sto mi se svidelo kod x-cart je sto cujem da je vrlo stabilna i prakticno bug free (kolko je to moguce). Sa Mivom sam prosla kroz sve njihove decje bolesti i nije neka zabava. Isto je i ona modularna ali ne daju support za 3rd party modules pa koliko modula, toliko i razlicitih support. Svaki upgrade zahteva da se i module upgrade, itd.

Drugo, sve sto x-cart nudi od proizvoda i usluga je jasno objasnjeno i cene su date unapred. Imala sam pitanja, u roku od 24 sata sam dobila sve odgovore i jos pride. Izgleda dovoljno fleksibilna po pitanju dizajna.

Trece, ne moram da menjam hosting company i mogu bez problema da nastavim da koristim moj voljeni Shipworks Od features ima manje-vise sve sto mi treba osim google sitemap generator sto nije neresiv problem.

Sad cekam da me neko odgovori, da mi kaze kako ih vodi ruska mafija (Rusi su u pitanju), kako ce mi pogubiti pola narudzbina, kako im je programski jezik zastareo (sto bese slucaj sa jednom drugom platformom, vise se ni ne secam imena) ili tako nesto dramaticno.
Izgleda da sto imas vise informacija i iskustva, to je teze odluciti se jer znas u kojim grmovima leze zecevi i sta sve moze da krene naopako. A moram da odlucim i to uskoro...
Lalaland je offline   Odgovorite uz citat