Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 11. 2010.   #18
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

^ Slicno i kod mene, s tim sto ja i dalje kupujem kod NC i kod GD nisam se odlucio samo za jednog. Iako manje vise nemam planova za nesto jos kupovina.

Ono sto se mora odati priznanje Go Daddy-ju i njihovom osnivacu Bob Parsonsu je brending. Taj covek zna kako da od jednog biznisa kao sto je registracija domena napravi takav biznis da ga prosiri u relevatne kategorije, izbor Danice Patrick, dizajn GD, njegov blog, one plavuse tamo, nacin pisanja, njegov stil pisanja i njegova karakteristicna fotka, Super Bowl reklame kao i samo ime firme sve ide u prilog pravljenju dobre poruke i buzza za publiku kojoj se obraca. Ima dobre tekstove. Kada je on pocinjao biznis Network Solutions je u domenima bio ono sta je Google za pretragu (cak i vise od toga, jer koliko znam dugo je samo preko NetSol-a moglo da se kupi domen), pa je ipak postao dominantan igrac jer je NetSol imao mnogo vece cene.

Izdvojio bih i velika davanja GD na polju pomoci u humanitarnim akcijama, to je jedna od najistaknutijih Internet kompanija na tom polju koliko znam.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 02. 11. 2010. u 23:12.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat