Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 11. 2007.   #4
Vladimir Rodic
Webeloper
Professional
 
Avatar Vladimir Rodic
 
Datum učlanjenja: 19.10.2006
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 348
Hvala: 136
33 "Hvala" u 24 poruka
Vladimir Rodic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Vladimir Rodic
Lightbulb

Off Topic:
Hmmmmmmmmmmm vezano za ovo sto je Nikola napisao nisam hteo da komentarisem jer je bilo offtopic ali kad je Eniac poceo Sad ja ko malo dete : Eniac je prvi poceo

Kada sam trebao da radim jedan projekat za primenu data mininga i ontologija, jedno od mesta odakle sam hteo da kupim podatke bio je Facebook. Ali fora je sa facebook-om sto mora neko da ti bude prijatelj ako hoces da mu vidis podatke, pod uslovom da niste u istoj mrezi, ako jeste onda moze, ali ima ljudi koji nisu ni u jednoj mrezi. Upravo sam i profesoru bio predlozio da je najlaksi nacin da se to uradi, upravo da se stavi slika neke "plavuse" i kontaktira svako. Isto sto su vam sigurno radili preko Skajpa.

A druga stvar, bas sam zbog toga posmatrao ljude koji su "prijatelji" na Facebook-u, od plavuse i primeticete na n mesta da se ljudi cude sto im je ona poslala invitation da budu prijatelji na Skajpu. Dakle ona je njih napadala da bi hranila svoj ego dok joj dr**ju na slike ili hoce opet ljude da je govore kako je pametna u svom blogu ili sta vec,, da ne ulazim dalje u pricu.

Sto sam sad ovo napisao ne znam ni ja sam
__________________
Before you criticize someone, walk a mile in their shoes.
By the time they get angry you're a mile away and you've got their shoes!
Vladimir Rodic je offline   Odgovorite uz citat