Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 12. 2009.   #45
rangy
novi član
 
Datum učlanjenja: 12.08.2007
Poruke: 6
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
rangy is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao msav Pogledajte poruku
Probao sam ih sve, trenutno koristim jedan redak mat crni Hero. Mislim da je trenutno Hero (beli) u Vip-u najbolji izbor, a osim u okviru paketa može da se pazari i bez ikakvih obaveza za 51k dinara.

E sad ko je pažljivo čitao informacije na sajtu http://android.vipmobile.rs možda je uočio sledeći BITAN pasus na strani http://android.vipmobile.rs/submission a tiče se popusta koji imaju developeri povodom Vip Android izazova. Dakle:

Prezentaciju aplikacije (ili više njih) treba dostaviti u PDF formatu. Svi prijavljeni programeri stiču pravo na specijalni popust za sve Android telefone u Vip ponudi. Uslov za sticanje popusta su popunjene sve kontakt informacije i poslata prezentacija aplikacije u PDF formatu. Moguće je ostvariti maksimalni popust od 10,000 dinara za kupovinu Android telefona u Vip prodajnim mestima (za Vip postpaid pakete koji sadrže Android telefone kao i za kupovinu Android telefona izvan postpaid paketa).

To ustvari znači da je dovoljno registrovati se kao developer, popuniti sve neophodne informacije o aplikaciji koja je u fazi izrade ili se planira. To uključuje i opis, prezentaciju ideje u PDF formatu. Tada se stiče pravo na 10.000 dinara popusta sa čim recimo onaj gorepomenuti Hero košta 41k a recimo uz paket Postpaid 900 košta 17k dinara. Isto vazi za Magic i Tattoo.

Dodatna stimulacija za razvoj aplikacija, naravno bez obaveza
Bio sam u nekoliko VIP radnji i zvao korisnicki servis i kazu da nemaju pojma za bilo kakav popust tako da sam morao da ih uputim na sajt i objasnjavam pola sata i nakon toga kazu da prijava nije jedini uslov za popust vec ce oni izabrati na osnovu prezentacije ko ce dobiti popust. Tako da su ocigledno ovo gore lose napisali. Da li je neko mozda dobio popust?
rangy je offline   Odgovorite uz citat