Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 01. 2011.   #12
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default

A da naplaćuješ po satu/danu?

Time bi omogućio onima koji dolaze u BG na dan-dva ili da neko udje sa ulice i odradi na brzinu u tišini. Nekome ne odgovaraju kafići u gradu, možda ima wireless ali nema gajtan za struju, a i neću da sedim u kafiću 3h.

Ili one koji bi da privremeno napuste kućni freelance. Tako bi imao realnu zaradu, za 50 EUR/mesec mislim da ti treba da iznajmiš balon za mali fudbal

Idi na veći protok ljudi (ideja, kontakata, lajkova na Fejsu, "tweet from here" -> reklama) umesto sale sa cubiclima. Ako neko hoće da zauzima mesto mesec dana, neka to bude u rangu rente dobro opremljenog 1-sobnog stana, što je takodje super jer dobija sve što mu treba, a nema cimanja sa gazdama. Napravi i opciju za 7 ili 10 dana.

Knjigovodja - mislim da ti nije potrebno. Ko je domaći i ima potrebe za knjigovodjom taj uglavnom ima nekog svog od poverenja, a i nije mu nikakav problem da pronadje. Možda neko savetovanje sa "dežurnim knjigovodjom" ili "dežurnim pravnikom" od 13-14 svaki dan, ili svaki četvrtak, što bi oni mogli da rade i besplatno zbog reklame koju imaju.

Kafić - to ti je pravi izvor prihoda, kao kod svakog vulkanizera

Telefonska centrala - ali ko još koristi fiksni telefon? Promovišimo mobilno poslovanje. Imaj spremne smartphone sa lokalnim prepaid brojem koje mogu da iznajme, to neka ti obezbedi recimo VIP, njima ide u korist. Treba faks-aparat, fotokopir za biometrijske lične karte štampač u boji, jedan crno-beli, skener.

Sala za konferencije sa velikom plazmom za prezentacije.

Tuš je malo preterivanje... onda možeš i djakuzi i masaža, sve naravno u sklopu kafića Sa tušem imaš dodatno da vodiš računa o sanitarijama, vodi, struji, dlakama u kadi... A i takve mušterije ti ne trebaju, misim ubudjavim se i ja nekad posle 48h sedenja za kompom, ali niko me tada ne vidi.

Poslednja izmena od srdjan : 27. 01. 2011. u 13:58.
srdjan je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" srdjan za poruku: