Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 04. 2011.   #18
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

^ Evo čovek ti lepo napisao. Kad se kaže "legitimisanje" to znači daj L.K. da vidim ili ideš u zatvor.

Evo ja sam samo juče dva puta davao ličnu kartu. Dok sam boravio u jednoj Vili na Paliću za vreme trajanje E trgovine moja lična karta je bila kod gazdarice dok nisam platio i otišao. Posle sam u Novom Sadu svratio u jednu firmu i na ulazu u poslovnu zgradu sam takođe ostavio svoju ličnu kartu da bi me pustili da uđem.

Ali to je moj izbor. Mogao sam da se nadurim da tražim prenoćište tamo gde ne traže ličnu kartu ili da odbijem da uđem u poslovnu zgradu jer ne želim da me "legitimišu". Isto tako, tebe Limundo ni na koji način ne tera da budeš njihov član, ali ako želiš, moraš da prihvatiš uslove. Isto važi za uslove u banci ili bilo gde drugde.

Jednom kada te Limundovci prebiju na ulici zato što nemaš ličnu kartu, onda ćeš imati slučaj.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat