Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 10. 2006.   #40
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Alkion
A inace, stvarno, malo me ova tema zamisli, zapravo vise ne citam novine u papirnom obliku niti koristim olovku.
Eh, bre,... pa ja moj ritual ne bih dao ni za sta na svetu...

Sveza jutarnja kafa, zvrji tamo negde Studio B ili B92... zena kao gleda neki jutarnji program, zraci jutarnjeg sunca prolaze kroz prozor iza mojih ledja, a ja citam dnevne novine... polako, sa uzivanjem... sto bi rekli sa razumevanjem... i to od zadnje strane ka naslovnoj. Pa grickas neku kiflu, nesto... malo padnu mrvice na novine... pa ih istreses negde u pikslu, ako padne i neki dzem - nije bitno Jos ako ti imas fenomenalnu zenu kao ja pa ti sve to ujutro pripremi, ti samo, kao debela guzica, ustanes i imas sve na gotovo. Prava idila.

To ne bih mogoa nicim da zamenim. I kada se desi (retko) da to preskocim, ceo dan mi je uzasan jer ga nisam lepo zapoceo.

Jedva cekam da odem u penziju pa da pocnem i da podvlacim olovkom po novinama. Pa da saljem pisma u one rubrike "pisma citalaca"... jedva cekam
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat