Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 09. 2010.   #16
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Evo ja bio sa dragom 2 dana i definitivno je malo, ali tako je to kad imas malu decu o kojima neko treba voditi racuna.

Uglavnom, za one koji idu racunajte da u samom centru (innere stadt) tesko mozete naci mesto (niti ostaviti auto na duze od 2 sata mislim), tako da ili bukirate hotel van centra (ali blizu stanica metroa) ili trazite hotel koji ima obezbedjen parking. Ja sam ovaj put uzeo hotel na Schwedenplatz-u koji je em u centru em se ispostavilo da je U4 stanica odmah tu tako da auto nisam ni koristio.

Nije tacno da za Šenbrun treba ceo jedan dan, ja sam uspeo da odradim "imperial route" i pogledam manje vise sve sem Zoo-a za par sati. Takodje jos jednom, zaboravite na auto tamo, Metro-om sam od Schwedenplatz-a stigao za 15-tak minuta, prevoz je toliko dobro organizovan da se samo neko sa teskim mentalnim problemima ne bi mogao snaci (ovo pise covek koji je u Becu prvi put u zivotu seo u metro)

Sto se ostalih stvari tice, uz skitnju po Innere Stadt-u ja sam odradio jednu voznju na Prateru (nije za ljude koji imaju strah od visine), popio kafu kod Hawelke, nazalost propustio Belvedere i Spansku skolu jahanja ali zato posetio sjajan (i ne tako poznat) muzej zvuka (House der Musik). I naravno najeo se kobaji na ulici, mislim da sam probao sve moguce varijante (najbolje su one sa sirom)

P.S. Zbog drage sam pocinio smrtni greh i popio kafu u StarBucksu. Necu vise nikada majke mi
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat