Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 09. 2008.   #31
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan Babić Pogledajte poruku
Nemoj koristiti Versions jos uvek za bilo sta sto ti je bitno! Nije uopste stabilna aplikacija. Koristi plugin za Finder umesto njega, ili SVNx, ili na kraju Terminal -- ako sam ja mogao da se naucim na terminal, mislim da svako moze. Doduse sada Coda ima SVN podrsku, tako da koristim nju i za to.
Jesi Versions probao pa je zakazao il si o nestabilnosti zakljucio zato sto je beta? Pitam jel sam mislio njega mozda da uzmem, SyncroSVN je strava al je Java aplikacija, a bolje native uvek ... jel Coda ima diff/merge vizuelni editor? Dobar history pregled gde vidis sve revizije odjednom? Podrsku za SSH ...

Secam se da sa SVNx-om i drugim besplatnim nisam mogao da se kacim na ssh+svn sto je bio preduslov kod jednog projekta pa i neposredni razlog za kupovinu SyncroSVN-a ... koji preporucujem iz iskustva ... za svakog ko iole ozbiljnije koristi SVN ... a ako ti treba check in/out onda shljaka i terminal
__________________
Yahoo, Bebo, Woofy … Technology businesses must cut the baby talk, you’re a multi million corporations not a stuffed animal. Grow up, if I wanted to see uncaring money making machines with cutie names I’d go to a strip club. - Bill Maher
Misha je offline   Odgovorite uz citat