Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 02. 2008.   #68
opustenoorg
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 21.04.2007
Poruke: 11
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
opustenoorg is on a distinguished road
Default

njegov stil rada:

Nemojte da me terate da Vam namerno ne otkljucam domen. Apsolutno nije potrebno da mi saljete sto mailova jer ja ne cekam samo na njega ceo dan vec imam i neke druge obaveze. Evo cekam da preduzmete te "mere" jer me mnogo iritiraju ljudi kao Vi koji mislie da su "bog i batina" i neki faktor a ustvari su samo jaki na recima. Cekam Vase izvinjenje na prozivke i uvrede koje ste izneli na nas racun. Kada to dobijem domen ce vam biti otkljucan. Pozdrav, SSBHost.

Vidim da ste toliko zatucani da mi cak i pretite. Sve mi je jasno o Vama kada vidim da ni osnovnu gramatiku ne znate. Iskreno da Vam kazem ne mozete mi nista. Da ste mi lepo, kao covek poslali email da nisam otkljucao domen (jer sam to prevideo) sve bi bilo OK. Ne, Vi me cimate sa 5 emailova na dan stvarajuci neku nepostojecu farsu. Nasi mailovi rade svi do jednog, a to sto ste Vi nesposobni da ih posaljete to je Vasa stvar. Domen je otkljucan jos juce ujutru, tesko onom ko sa Vama nekada bude sklapao poslove ili nesto slicno. Toliko.
SSBHost.

------------------------------------------------------------------------------

pokrenuli su transfer. Prethodno su domen , kao greškom ostavili zaključan I Oklop je bezuspešno vršio transfer. Ja sam mu rekao , jer sam siguran da mi ne daju domen da ću:

1.Uništiti web reputaciju

2. Ugasiti domen www.ssbhost.co.yu

3.Prijaviti poreskoj policiji, nemajju pib, pdv ne plaćaju, porez..

Uplate se vrše na privatni račun.

Bio sam odlučio da sve te mere sprovedem u slučaju da ne otključaju domen. Hvala Bogu sada se radi transfer i sve će biti ok.
opustenoorg je offline   Odgovorite uz citat