Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 08. 2008.   #38
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
zar nije vec malo degutatno to infantilno prozivanje php programera?
Mislim da nije degutantno ako rezultira konstruktivnom raspravom i ako neko nauči nešto novo (npr, ja za operator |= u PHP-u). Sa druge strane, ja sam prvi koji bih želeo da 1) PHP što brže napreduje 2) naši PHP programeri što pre postanu napredni korisnici istog (kad ih već mrzi da uče nešto drugo) i moj sitan flejm shvati kao moj mali doprinos tome.

BTW, nisam skapirao baš najbolje šta si hteo da kažeš sa onim "balavljenjem nad strongly-typed jezicima".

Što se čitljivosti tiče, stvar je potpuno subjektivna (setimo se prelaza sa paskaloidnih jezika na C, svima su vitičaste zagrade bile ultranečitke pored elegantnih begin i end, pa sve svi na kraju navikosmo). Ono što je zaista bitno kod nekog jezika je doslednost u njegovom dizajnu i ponašanju.
jablan je offline