Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 09. 2008.   #9
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Lalaland Pogledajte poruku
Sad sam eksperimentisala na mužu
Zar na muzu!?!? U pravu si sta velis, jednostavno sam vise bio koncentrisan na programski deo. Al sad vidim da tu ima jos da se radi ... crtice, velika slova u opisu, detaljniji opis sta ima i sta nema ... sve to dolazi u sledecoj verziji! Hvala na konstruktivnim komenatrima, a i znao sam da bar na srpskom forumu necu biti optuzen za genocid

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
Jel mozes da nam otrijes kako je prosao proces primanja aplikacije u app store, i koliko je trebalo vremena od kad ste uzeli SDK do samog objavljivanja aplilkacije ?
Narafski, al veruj mi da je to tema za sebe! Ja sam sa SDK-om poceo da se igram pre 2 meseca ... i malo po malo ucio se tehnikama ... Inace sam recnik, verovao mi ili ne, napravio za 3 dana vrlo laganog posla ... Vise sam se mlatio oko prebacivanja baze u SQLite nego oko samog programiranja ... Znaci Cocoa rocks! Jedan od najboljih frameworka koji sam ikada koristio a ima ih ...

Glavna fora sa submitovanjem u AppStore je sertifikacija aplikacije ... ne da su ga ukomplikovali nego ... znaci brate ko da objavljujes drzavnu tajnu ... postupak opisan na 50 strana ... Taj deo ko da nije od Apple koliko je komplikovan ... i onda cekas u mom slucaju 6 dana da ti odobre aplikaciju ...
__________________
Yahoo, Bebo, Woofy … Technology businesses must cut the baby talk, you’re a multi million corporations not a stuffed animal. Grow up, if I wanted to see uncaring money making machines with cutie names I’d go to a strip club. - Bill Maher
Misha je offline   Odgovorite uz citat