Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 08. 2011.   #15
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Citat:
Originalno napisao nn.nn Pogledajte poruku
Da se nastavim na prethodnu poruku, Gmail takođe podržava IMAP IDLE ekstenziju protokola. Drugim rečima (proverio i to), u kombinaciji Gmail IMAP/Thundrbird radi PUSH notifikacija. Da naglasim još jednom: IMAP, a ne POP3.
Napravljeno sve.

Sada samo da provalim kako da nateram da mi neki addon koji proverava Thunderbird notifikacije odmah otvori određenu stranu.

Trenutno rešenje koje mi je palo napamet i koje sam skrpio je otvaranje Firefoxa, pošto njega ne koristim, a u njemu imam predefinisane linkove koji da se otvore. Međžutim zgodnije bi mi dosta bilo ako bih mogao da otvorim samo tabove u chromeu, pošto mi je on uglavnom i upaljen a i (mnogo) brže se podiže.

Probao sam addonom Mailbox_Alert koji može da startuje aplikaciju. Napravio profile za Chrome i linkove za iste, međutim addon ima ogranićenje da ne može da provuče parametar za startovanje aplikacije. sad mi je palo napamet da napravim .bat fajl koji startuje chrome sa parametrom... ali sam tu nešto zaglavio skroz. Ili loše guglam na temu bat fajlova ili... sam glup.
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat