Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 12. 2011.   #5
Silencer
novi član
 
Datum učlanjenja: 12.04.2008
Poruke: 2
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Silencer is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao McKracken Pogledajte poruku
Najociglendije je to da ste "dzabe krecili" jer je pitanje samo vremena dok ne ostanete bez domena.
Pozdrav McKracken,
Ne sekiram se ja za domain, drzim zvanicno fransizu fansajtova
World of Warcraft - WoW-Serbia.com
Diablo - diablo.rs
Starcraft - starcraft.rs

Blizzard mi inace nije pravio problem vec 2 godine za domain, obzirom da komunisiram sa njima preko maila office(at)blizzard.rs + na njihovim zvanicnim sajtovima se linkuje i moj sajt.

Valjda nisam maler da me diraju zbog shop-a

Citat:
Shop kao shop jako lepo izgleda i ovo je definitivno nešto što treba ljubiteljima blizzard igara kod nas (#sc2nerd)

Ono što upada u oči jeste da sajt nije asociran sa blizzadom ili sa nekim lokalnim distributerom (aka computer land...) tako da nije jasno ko je prodavac ovde...

Koliko vidim neke stranice su još i izradi i nadam se da ćete do tada i jasno staviti do znanja ko je prodavac i srediti partnerstva.
Sajt nije asociran sa blizzardom, podrzavaju nas u projektu. Cak cemo podeliti par proizvoda (koje mi je blizz poslao) kad budemo otvorili sajt,.

Prodavac jos nije poznat ni meni, jer sam trenutno u pregovorima. Ovde se radi vise o imenu + SEO, tipa na google diablo 3 srbija ili wow game card sve govori.

Citat:
Samo me buni ovo "Serbian Gaming Community". Da li je ovo online prodavnica ili community?
Da se izmeniti nije problem
__________________
World of Warcraft :: Serbian Community
http://www.wow-serbia.com
Silencer je offline   Odgovorite uz citat