Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 03. 2010.   #12
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default

Lansirana TuningTube Beta v0.9 - prva Tuning i Styling društvena mreža

---

Upravo je kompretirana prva Tuning i Styling društvena mreža tj. TuningTube v0.9 verzija!

Ono što sa sobom donosi nova Beta v0.9 verzija je prateći set funkcija i opcija za dodavanje korisnika u prijatelje! Upravo te karakteristike podižu TT na novi nivo, iz Portala u društvenu mrežu namenjenu svim fanovima Tuninga i Stylinga sa prostora ex YU republika!

Dakle, krajnje lako možete dodati korisnika u prijatelja i pri tom se umrežiti sa članom TT-a! Da bi ste dodali korisnika kao prijatelja i postali prijatelj sa istim, potrebno je samo da istom iz Kontolnog Panela ili putem pregleda profila pošaljete Vaš zahtev za prijateljstvo! Uz zahtev možete dodati i neku Vašu ličnu poruku namenjenu korisniku, koji ce o zahtevu biti obavešten na TT-u ali i preko email adrese! Svaki zahtev mora biti potvrđen od strane kontaktiranog korisnika da bi 2 korisnika stupila u prijateljski odnos!

Nakon stupanja u prijateljski odnos, 2 korisnika se u stvari umrežavaju! Osim sto olakšavate svaki vid komunikacije sa Vašim prijateljem, vi u stvari međusobno pratite Vaše aktivnosti u okviru TT mreze! Dakle svaki korak Vašega prijatelja (kreiranje albuma, tema, dodavanje komentara itd..) Vama je vidljiv!

Vašu listu prijatelja i njihove detaljne aktivnosti možete pratiti i iz Kontolnoga Panela!

Da bi praćenje prijatelja bilo lakše, na TT-u Vas sa desne strane prati meni sa Vašim prijateljima i sa svim opcijama za kontakt i ispisom poslenje aktivnosti! Takođe i svi novi zahtevi za prijateljstvo se ispisuju!

Na forumu je uradjena druga priča, da ne bi smo pretrpavali forum - na njemu možete videti ispod nasumično biranih slika iz galerija samo poslednje akcije Vaših prijatelja u poslednjem proteklom času!

Nadam se da smo ispunili očekivanja naših korisnika i da najavim da je ovo tek začetak novog pravca TT-a u kojem ce da se u buduće vreme razvija! Za sledecu Alfa v0.1 verziju slede blogovi sa pratećim setom opcija i funkcija koje ce moci da kreiraju svi registrovani korisnici TT-a!

Takođe, usled ponekad drastično sporog SQL servera prinuđen sam da u sledećoj verziji ubacim i cache pojedinih elemenata, pogotovo foruma, kako bi se ubrzalo učitavanje dok se ne preselimo na bolji i pre svega brzi server! Toliko o v0.9 verziji, srdačan pozdrav, Vas TT admin/mod tim!

---

ovo je citat iz spama koji je pusten svim korisnicima ono sto mene interesuje je kako mogu da unapredim sam interfejs TT-a, sta bi od opcija u kontekstu prijatelja moglo jos da se dodaje?

svaki komentar je vise nego dobrodosao priznajem imam lack of ideas tnx unapred!
flash_back je offline   Odgovorite uz citat