Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 11. 2006.   #119
zira
Vladan Zirojević
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 09.06.2006
Lokacija: Beograd/Trebinje
Poruke: 903
Hvala: 106
183 "Hvala" u 82 poruka
zira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auru
Pošaljite ICQ poruku za zira Pošaljite poruku preko Skype™ za zira
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Kada bi ti znao recimo da SPC ima najsavremeniju štampariju u zemlji, jedan su od najvećih izdavača u zemlji, dok, recimo pre neki dan gledam na TV-u reportažu o majci i sinu koji su umrli od gladi (u Srbiji u 21. veku)... to je ono o čemu ja pričam.
Znam za stampariju i rade vrlo kvalitetno. Ali to nema ama bas nikakve veze sa tim sto u Srbiji umiru ljudi od gladi. To je stvarno strasno, i prije svega sramota drustva i drzave, pa onda i svih drugih. A slazem se, covjeku pokvarismo temu, ali dobro, nije nam prvi put

Usput i vezano, ime sajta Humanost.org, humanost cisto kao pojam dolazi od humanizma, a to je u nekoliko razlicito od religioznog shvatanja svijeta.

Nego, Dejane, sa 80 posjeta dnevno, imati 5-6 poslatih SMS-ova je 7% konverzija sto je izuzetno (pogotovo jer ne podrzavas 063 mrezu, ja sam npr. htio da posaljem SMS i nisam mogao - a znam razloge zasto ne podrzavas 063). Razumijem da si nezadovoljan pocetnim efektima, ali ce uz takvu konverziju rezultati biti mnogo bolji uz vecu posjetu. A vazno je da ocijenis sta mozes da ostvaris ovim projektom i da krenes od malih stvari, znam da bi htio svima da pomognes, ali gledaj da bar nekome pomognes i samo naprijed, ja cu ti pomoci koliko budem mogao.

I jos nesto, pa odoh na spavanje Prije par godina sam radio jedan sajt u USA, mislim da bi i kod tebe takvo nesto moglo da ima dobar rezultat: napravi "berzu", moze i u formi foruma, gdje ce ljudi ostaviti sta im treba, a drugi ljudi sta imaju da ponude. Stari racunar, odjeca, knjige... sta ko ima... i ljudi se javljaju i ostavljac posta ili ti u jednom trenutku kaze kome je odlucio da to pokloni. To su male stvari, ali nekome jako bitne i nedostizne.
__________________
Donesi.com SrediMe

Poslednja izmena od zira : 08. 11. 2006. u 02:46.
zira je offline   Odgovorite uz citat