Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 03. 2008.   #38
techcode
novi član
 
Datum učlanjenja: 15.08.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 5
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
techcode is on a distinguished road
Default

Evo i ja da se prijavim - "koncici"

Ista prica sa belom tj. svetlom podlogom i da "prate" pogled. Mada ih ja primecujem jedino kada pomeram pogled. Isao sam kod oftamologa odavno - kao nije nista, treba pratiti da nije katarakta (a ja tada ~ 1 srednje ?!?)

Letos sam bio na VMA zbog sinusa i tada su mi proveravali sve moguce jer nisu verovali da je +40 emperatura od sinusa. Uglavnom Oftamolog-inja me je pregledala 100 godina, pa zvala starijeg kolegu radi konsultacija, pa i on ... Zakljucak pigmenti - laicko objasnjeno kao mladez ...

Nego u poslednje vreme su poceli zglobovi na rukama (spoj ruke i sake - neki poseban naziv?) da me bole. Uglavnom desni, pa sam mis prebacio na levu stranu - jedino kada nesto bas prezicno trebam da radim ga vratim na desnu.

A fioka za tastaturu pomaze - samo sto sam izgleda trebao jos da je jos spustim kako bi rukonasloni bili vislji od nje - sada su ~ na istoj visini - dakle da dodje skoro pa kao da drzim dasku u krilu.

Inace obavezno ako pravite - sirinu od ~ 70 cm kako bi stale vece tastature i mis.
techcode je offline   Odgovorite uz citat