Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 08. 2009.   #3
Betelgeuse
Дејан
Na probnom radu
 
Avatar Betelgeuse
 
Datum učlanjenja: 02.10.2008
Lokacija: Beograd
Poruke: 10
Hvala: 2
2 "Hvala" u 1 poruci
Betelgeuse is on a distinguished road
Default

Hvala na sazetom i jasnom odgovoru.
Zapravo, u tim okvirima sam i sam razmisljao jer deluje, otprilike, kao jedini logican pristup svakom poslu. No, radeci u firmi X sam svakakvih bezvezluka vidjao, pa se sad instiktivno ostrim pred ulazak u nesto novo....
Voleo bih da cujem misljenje o tome da li bi bilo pametno raditi negde ne neki kratak period, kako da kazem... volonterski...?
Cisto da covek "oseti" pricu. I da li je to, uopste, izvodljivo nekome ko vec radi neki posao? Cini mi se da ono sto sam ja ucio, bilo da je C#, Java ili, recimo, PHP u pitanju jedno, a biti u toku sa savremenim pristupima ili tehnikama i okruzenjima itd u kojima se radi - sasvim druga prica. Ili sam mozda samo preozbiljno doziveo novi pocetak koji me ceka.
Takodje, tu je i blam sto ce moj CV nece sadrzati reference koje su vezane za programiranje, a ja sam vec lep staz nagurao u radnu knjizicu.
Voleo bih sto pre da obuhvatim pogledom ono sto je aktuelno, pa da zagrizem i krenem da radim ono sto volim.
Ovo je, valjda, ovaj zanos koji sam trebao pre 5-6 godina da imam ali sta da se radi
Betelgeuse je offline   Odgovorite uz citat