Tema: Zašto, bre?
Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 09. 2007.   #19
Dzordz
Diskutabilni diskutant
Wrote a book
 
Avatar Dzordz
 
Datum učlanjenja: 09.04.2006
Lokacija: Brno
Poruke: 1.113
Hvala: 36
103 "Hvala" u 74 poruka
Dzordz is on a distinguished roadDzordz is on a distinguished road
Default

/me oblaci azbestno odelo i sprema bacac plamena


Generalno me ne interesuju ovakve diskusije ali kad ste se vec uhvatili....

Svi ste ovde bre mnogo fini, lepo kad vam neko hejtuje temu ili vas licno a vi mu zakazite "ispred zgrade" pa ga operite od batina. Suvise pokusava da se odrzi neki mir zarad "jednakosti".

Najvise se napadaju i to u zadnjih npr. 6 meseci Marko Bijelic i Dragan Varagic. Ni jednog ne znam licno ali samo cu da kazem da Marko ima jedan od popularnijih blogova u regionu koliko se meni cini i napisao je mnogo odlicnih tekstova (hejteri kazu prepisao mada nisam tog misljenja), Dragan je mislim osoba kojoj se najvise ljudi na domacem netu obraca sa Vi a i ako neko sumnja u "uspeh" (namerno pod navodnike posto nije uspeh isto za sve) probajte vi da dogurate do toga da vodite katedru na bilo kom faxu. Za obojicu maksimalni RESPECT!

I ma sta god mislisli "prodavac magle" jeste zanimanje pa citav marketing je zasnovan kako sto bolje prodati proizvod koji se nije promenio. Uvecavate vrednost proizvoda bez realnog poboljsanja proizvoda.

Neko je pomenuo ego na temi. Pa nismo li mi svi selektori, doktori, premijeri itd. pa svi u Srbistanu imaju ego na kvadrat svi najpametniji i najsposobniji. Malo vise kuliranja od strane hejtera i malo vise zustrosti od strane "finih" i dodje to na svoje mesto.

Samo se setite one price o tome kako se prezivljava u zatvoru (naravno eto nas pametnih kako iz trece ruke pricamo ). Cim dodjete napucate najveceg najopasnijeg tipusa i onda svi znaju da niste maciji kasalj pa vas ne diraju.

Ajd u zdravlje odoh piti kafe i doruckovati.
Dzordz je offline   Odgovorite uz citat