Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 06. 2005.   #2
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Hvala mungos, pročitah pažljivo ali moram da primetim neke stvari:

Napisao si šta treba da se skloni, možda ne bi bilo loše da predložiš šta onda treba da ostane?

Što se DZ tiče, ja sam rekao da je to prilično kvalitetan forum, ali za fotografe. Ja nekoliko puta dnevno pogledam nove poruke tamo - od stotinjak, otvorim 2-3 a odgovorim na jednu svaka 3-4 dana. DZ je postala Foto forum, ne znam da li im je to bila ideja ali tako je. Profesionalni razvoj, planiranje i dizajn imaju malo dodirnih tačaka sa time.

ES ne mogu ni da spomenem više u kontekstu kvalitetnog foruma za profesionalce jer je ES postao madzone. Ne čitam više ništa tamo, a otišao sam iz prostog razloga što sam shvatio da od leta 2004 čitam samo madzone. Od ostalih foruma sam čitao jednom mesečno neku interesantnu temu.

Ja ne želim da ES potone, to si pogrešno shvatio i ne znam na osnovu čega si to zaključio. Ja sam samo rekao da me ne interesuje više šta se tamo dešava - potonuo ili postao najveći na svetu - nije moja stvar. Ne želim im ni jedno ni drugo.

Što se tiče ES i kvaliteta postova u forumima Linux, Win, Mac... i tvog predloga da im ostavimo taj deo priče - sorry, no can do. Ostavićemo im deo priče "Kako da izvučem ikonicu na desktop" ili "Ne startuje mi se DVD automatski", ovde ćemo da pokušamo da pričamo o drugim stvarima.

Znači, organizacija ovde nije "ćitap" ali ne mogu da vidim šta si nam "dozvolio" da ostavimo kao temu. Mi nismo "bratski" forumi pa da kao "delimo" - vi ćete ovo, a mi ono.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat