Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 06. 2009.   #167
torbica
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 484
Hvala: 189
107 "Hvala" u 51 poruka
torbica će postati "faca" uskorotorbica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za torbica
Wink

Citat:
Originalno napisao smarkovic Pogledajte poruku
Budući da si svojim (da upotrebim birane reči) nerazboritim i nepromišljenim nastupima uspeo da antagonizuješ i one koji su imali simpatije za ukidanje odredbi o obavezi dostavljanja skenirane dokumentacije,
Ovo u prevodu znaci da sam izpiz*eo jer me je lik iz UO Voja Rodic peglao u radnoj grupi mesec i kusur dana, hteo da zatvara skupstinu, da dovodi MUP i tuzilastvo da "objasne" kako nije to dobro. Cisto da podsetim, Voja Rodic je 5 godina bio predsednik udruzenja ISP (sto je naveo u svojoj biografiji). Za tih 5 godina uspeo je da ne uradi nista... pa je nastavio tako i u RNIDS-u i jos gore. Zbog njegovog viska vremena koje istrosio da ispranoise ljude, brdo ljudi je moralo da se smara.

Ko nadje googlanjem neku odrednicu udruzenja ISP-ova u njegovom mandatu, dobije gratis domen od mene licno.

Ps, Blues, nek ti Sloba kaze ko je sve iz UO glasao uzdrzano na skupstini...
Nema tu sta da se lobira, prosto neki ljudi svoju paranoju cene vise od maltretiranja desetina hiljada korisnika...
Ali moze im se, posto se ovaj bes koji je ovih dana bio zavrsi na praznjnju po forumima... pa tako do neke sledece haludze...
torbica je offline   Odgovorite uz citat