Tema: Zappos.rs
Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 08. 2012.   #4
ivanet
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 19.09.2011
Poruke: 241
Hvala: 15
9 "Hvala" u 8 poruka
ivanet je ponekada pravio frku ranije
Default

Ovako, Kupindo jeste sajt za sve i svasta ali tamo se prodaje polovna roba i roba sumnjivog kvaliteta i uvek nisi svoj na svome. Ono sto sam mislio jeste jedan "kupac na prvom mestu servis" sa odlicnom podrskom i besplatnom dostavom. Ono sto bih takdje zeleo da izdvojim jeste da nemam nameru da preprodajem kinesku jeftinu garderobu vec kako sam rekao firmiranu garderobu poznatih i manje poznatih marki ali pitanje je kako doci do nje na veliko. Verovatno bi mogao da je prodajem mnogo povoljnije nego li sto je to slucaj u shopping mollovima jer nemam troskove koji oni imaju.

Ovi nasi srbistanski strucnjaci kazu da najvise kupujemo odecu i obucu ali nisam nisao sem polovnih kupindo stvari nista drugo (ok, tu je i ishop.rs ali on sluzi vise kao katalog) evo linka: http://www.gdeinvestirati.com/ostale...-odecu-i-obucu


Uglavnom za Srbiji bilo gde da se nosi paket postarina je oko 200din pa tako ako svako drugi vrati robu znaci 50% onaj sto kupi mora da pokrije te troskove tako da se unapred ukalkulise broj povracaja i dodje do procenta za koji mora da se poveca cena robe.

Mislim da je donesicipele.com ok domen ali ipak neko drugo ime moze da postane brend. Naravno ovde je potrebno puno uloziti ali cini mi se da je Srbija jos malo pa zrela za online trgovinu.


Ono sto je moj cilj je neka vrsta internet servisa necckerman sa odlicnom korisnickom podrskom


"Nisam nikad razmišljao o tome, čak ni o kupovini garderobe preko neta." - a da li bi ti mozda kupio kada bi ti bilo zagarantovana besplatna dostava i povratak ili zamena ukoliko ti ne odgovara roba??

Poslednja izmena od ivanet : 15. 08. 2012. u 21:12.
ivanet je offline   Odgovorite uz citat