Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 05. 2009.   #17
treety
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 16.01.2009
Poruke: 40
Hvala: 2
6 "Hvala" u 5 poruka
treety is on a distinguished road
Default

Ajde da kao neko iz branse dam par saveta ako neko hoce da cuje. Trudicu se da budem objektivan, a ako neko bude hteo cifre moze na PP, da ne pravim reklamu mojima ni drugima. Govorim o pravni licima i preduzetnicima.

Preporucujem u ovom momentu smanjenje broja tek rn po bankama ukoliko je moguce. Od banke do banke su provizije za mesecno odrzavanje rn-a od 150 do 300 rsd, a ako jos uzmete da jedan nalog nije bez min 20-25 rsd (hitni jos i skuplji), pa jos pomnozite sa dve tri banke gde imate racune, nakupi se toga.
@bluesman, prvi put cujem za razlicite cene naloga u zavisnosti od doba dana, mozda i postoji negde (da ga nisi pustio kao hitni? oni su skuplji), ali zato preporucujem koriscenje ebankinga, koji, od banke do banke, smanjuje cenu naloga i do 50%, obratite paznju da li se nesto placa uzimanje ebank-a i mozda mesecno odrzavanje za ebank, ima i banaka koje nista ne naplacuju po tim osnovama
@bluesman 2: neke banke obracunavaju PP mesecno, neke po nalogu, ne znam sta da ti kazem, mislim da je postenije naci banku gde za svaki nalog imas napisano na izvodu i koliko su ti skinuli za prenos
@mileusna, kamata po pozitivnom saldu na tekucem racunu pravnog licapostoji, i nije potreban poseban depozitni racun kao za orocenu stednju, mislim da postoje tri banke u ovom momentu koje nude takve uslove...

banke su ovih dana vrlo zainteresovane za nove pare, tj. depozite fizickih i pravnih lica, kako orocene tako i na tekucim racunima, tako da verujem da ima dobrih ponuda za vodjenje racuna. Prodjite po sajtovima banaka (ne preporucujem ove agregatore informacija, posto stvarno ne azuriraju podatke) pa vidite sta ima. A ja sam na raspolaganju za tumacenje
treety je offline   Odgovorite uz citat