Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 05. 2009.   #34
Peca
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 02.10.2006
Lokacija: Niš
Poruke: 1.618
Hvala: 263
275 "Hvala" u 104 poruka
Peca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Ekvador Pogledajte poruku
Dobra stvar u ovom obavestenju je cinjenica da se googlova pravila ( cesto) menjaju.
Ali svako ko poznaje SEO, i ko zna pravila ne treba da se boji. Mozda ce za neku kljucnu rec pasti, ili dve, tri, ali ako je projekat ozbiljan, i uradi se dobar SEO, sajt ce uvek biti dobro indexiran. Naravno, ako se radi posteno .
Sve sto si rekao stoji, ali ono sto sam ja hteo da kazem je da ne postoje jasno definisana Google pravila, vec samo uopstene preporuke, pa ti onda sam trebas da mozgujes da li to znaci da je nesto zabranjeno ili je ok.

da banalizujem, oni recimo napishu "jedite marmeladu" - i sad ti trebas iz toga da zakljucis da li to znaci da je staviti margarin ispod zabranjeno, ili ipak nece smetati ako dodas margarin.

dakle, njihov moto je - "namerno necemo jasno definisati sta je kaznjivo, da bi ih obeshrabrili da ekperimentisu, a one koji se usude da eksperimentisu pa 'nagaze minu' - njih cemo za primer da kaznimo, da drugima ne bi palo na pamet da ekperimentisu".

ako zelis, navescu ovde bar 5 stvari za koje niko sa sigurnoscu ne moze da kaze da li su legalne ili mozda nisu ok.

Citat:
Originalno napisao Ekvador Pogledajte poruku
Reci da biznis ne treba da se bazira samo na SEO, isto je kao kada bi rekli da ne bi trebali da jedete istu hranu svaki dan. Pretpostavljajuci da ovo nije obavestenje za neke pocetnike, koji su tamo negde culi da se "moze zaraditi od sajta" ,deluje prilicno iritantno
Pretpostavka ti je na zalost pogresna
Ova tema je nastala iz topica koji se upravo nalazio u forumu Sva početnička pitanja [juce sam je izdvojio odatle], te mozda zato moje poruke zvuce kao saveti za pocetnike, objasnjavali smo Jovici ['88 godiste] da nije sve u "postavi forum - napravi SEO - i vozi".
__________________
Vesti | MyCity | Igrice | Zaštita od virusa

Poslednja izmena od Peca : 17. 05. 2009. u 01:24.
Peca je offline   Odgovorite uz citat