Tema: iPhone 3g
Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 06. 2008.   #16
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao X3mE Pogledajte poruku
Na kraju, za sve vas koji se nadate da će vam rođak iz Amerike doneti, jedno razočarenje - neće. Aktivacija se vrši odmah pri kupovini, tako će biti u svim zemljama gde će se prodavati, pa, sem ako ne ubedite rođaka da plaća postpaid ugovor, ništa od toga.
Ajde da se slоžim sa svim ostalim, ali mislim za ovo... Koja je to zaštita u IT i mobilnoj industriji potrajala duže od par meseci?

Što se iPhona tiče, ljudi su napravili dobar posao, upakovali solidan telefon u lepo dizajnirano kućište, nalepili Apple logo i prodaju ga ko ludog. Gledajući slike zaista izgleda super. Ja i nisam neki advanced korisnik mobilnog telefona pošto ne razgovaram puno, čini mi se da od talk funkcije češće koristim GMail i Opera browser, tako da je moguće da bi iPhone sa svojim velikim ekranom i zadovoljio moje potrebe. Ne znam kako bih se sa mojim ćevap prstima snašao na touch-screen ekranu.

Elem, sve to bi mogla da uradi i neka Nokija ili HTC pa se opet vraćamo na sam dizajn proizvoda i hype oko istog. Ulogu naravno igra i operater i cena prenosa podataka, a u Srbiji se za sada ni jedan operater nije proslavio svojom ponudom.

Takođe, ukoliko ste software developer i gledate ka rastućem tržištu mobilnih aplikacija, ne vredi puno gunđati već se povinovati masama i razvijati aplikacije za one uređaje koje ljudi najviše koriste. Samim tim, biće vam neophodan i jedan iPhone, kao što Ilija već planira da pazari.

U svakom slučaju, godinama unazad kupujem telefone kod ovlašćenih distributera, bez dekodiranja i sl. gluposti, tako da ću i o iPhonu razmišljati kada ga zvanično ponudi neki domaći operater.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat