Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 09. 2009.   #43
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mislim da ste se udaljili od teme, da li neko želi ili ne želi da prisustvuje porođaju to je individualna stvar, i zavisi ne samo od muškarca nego i žene, ima žena koje ne žele da ga vide tu, a opet neke zahtevaju. Ne bih ja tu puno filozofirao - neko voli, neko ne voli, a neko "mora"

Ovde je važnija priča zašto onemogućavati onima koji to žele, zašto se kod nas očevi isključuju iz svih važnijih događaja. Više se i ne sećam da li sam se "žalio" ovde, ali meni nisu dali da legnem sa detetom u bolnicu kada je operisao krajnike, jer je to "mamin posao" i kao "šta ti pada na pamet". Zato je morala mama da legne a ona je bila daleko potrebnija kod kuće gde smo imali još jednu bebu koju je još uvek dojila.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat