Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 09. 2008.   #30
MaxMagnus
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 26.11.2007
Poruke: 36
Hvala: 18
3 "Hvala" u 1 poruci
MaxMagnus is on a distinguished road
Default

HP 6715b KU230ES - 44.000 din

AMD Turion 64 X2 1.9GHz, 4GB DDR2 667MHz, 250GB SATA, 15.4" WXGA 1280x800

ostalo standard... ekran je matirani i bash juche sam radio direktno obasjan suncem a posto nisam imao mogucnost da se pomerim morao sam da "trpim" ali sam se ODUSHEVIO kako je skoro normalno bilo raditi pod tim uslovima. izuzetno se vidi, a da ne pricham u ostalim situacijama. baterija fenomenalna, posto 90% vremena radim chisto kodiranje na njemu izdrzhava 4 sata bez problema. Procesor odlichan, memorije previshe za moje potrebe i HDD extra velikog kapaciteta za namenu mashine... 4usb, chitach kartica koji mi bash extra znachi, firewire koji josh nisam stigao da probam ali verujem da ce extra obradjivati snimke sa MiniDV kasetica koje su se nakupile ...

ja iskreno mogu da preporuchim svakome ko zaista zheli mashinu za rad a ne za shminku. nemam nista protiv apple mashina i ostalih fansy sprava, ali posto sam imao kratku priliku da radim i sa jednim apple modelom, mogu samo da kazhem da je posle 2 sata odushevljenje spalo i pocheo sam da se pitam koji je razlog davanja tolikog novca osim nekih emotivnih????

ja posle ovog modela definitivno vishe ne planiram da uzimam desktop, bar za mene... ovih dana planiram da uzmem dock i reshim josh neke druge "probleme"...
MaxMagnus je offline   Odgovorite uz citat