Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 09. 2006.   #84
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Jedna stvar je apoliticnost, a druga stvar je ovo kod nas... apoliticnost je ako tebe zaista ne interesuje politika, i to je asocijalno i nije bas odlika inteligentnih stvorenja, ali je meni ipak prihvatljivo..... ali ovo kod nas je drugacije, ovo nije apoliticnost nego stanje opste klinicke depresije...

nisu ti koji tvrde da ih "ne zanima politika" istinski apoliticni, jer oni znaju i prate apsolutno sve o politici i vise od mene i vrlo ih pogadja sve to sto se desava... ali su duboko razocarani, ne znaju kud dalje i sad su seli u blato i placu nad svojom sudbinom... e to je nesto sto ja ne mogu da prihvatim, to je kao prvo infantilno jer odrasle osobe bi trebalo da razumeju da je zivot borba, a drugo to je nekako pichkasto... ako ti verujes u jedno, a pristajes na drugo, ne zato sto moras, nego zato sto te mrzi da se makar malo trgnes iz letargije onda si obicna pizda i nema nikakvog izgovora koji te moze oprati...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 29. 09. 2006. u 04:48.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat