Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 07. 2010.   #33
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Ljudi, mislim da je "naslov teme - oftopic". Ostavite se CTR, CPC, jabulanija i ostalih bakrača. Kada pročitam ovu temu od početka, i neke slične teme, shvatam da prosečan vlasnik sajta o bilo kojoj temi u Srbiji ne može da pokrije ni osnovne troškove samog sajta. Neko reče - ako si međa TOP 3 u određenoj "niche" - pokrivaš se. U zadnjih mesec dana pokrenuto je bar 18 tema o osnivanju agencije za marketing, isplati čekova na ime firme, na lično ime, bez imena, na neku treću osobu ili čekova kao takvih! Prosto - čemu sve to?

Možda sam ja pogrešno koncipirao pitanje iz prvog posta ove teme. U stvari sam hteo da pitam: Kako živite, ljudi? Ima li posla? Plaća li Vam neko?!?

Iz ličnog primera znam da skoro ništa što sam probao ne donosi "ništa". Živim u nadi da 10 godina truda postane "nešto". Možda mi neko isplati "minuli rad" - (ko zna, shvatiće). Trudim se, keve mi, iz sve snage, ali džaba - jabulani je suviše okrugao i nekontrolisano leti.

Nedavno je "najbolji dizajner na svJetu" pitao koliko nas radi samo ovo. Nisam zbrojao ni 10 ljudi. Svi rade šljaku sa strane. @webGazda je iskopirao sve što postoji na netu, @trazimcuruzabrak je SEO expert dok se "konrtaverzni" Balkan-cash raširio u novim kancelarijama a Ilija Studen prodao još tuštu i tma "damn thing".

Ima li neko od 3.260 članova koji su diskutovali u 8.247 tema sa 83.203 postova recept kako da zaradimo neke novce?
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat