Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 09. 2008.   #14
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Izgled je ok. Jedino sto sam primetio kao problem to je sto se side meni preterano menja, sam naslov i sadrzaj izabrane sekcije menija se drasticno vizuelno promeni kada je opcija izabrana, a jos se i menja redosled oblasti men/women leather sto ne bi smelo da se desava.

Ja bih naslove Men leather i Women Leather stavio da ne budu linkovi, a u svaku tu sekciju bih na vrh dodao opciju koja bi linkovala na ono sto se sada prikazuje kao sadrzaj kada se klikne na naslove.

Vizuelno oznacavanje izabrane podopcije u meniju je sasvim ok, pod uslovom da se odustano od zelenkaste podvucene podloge opcija koje nisu izabrane. Sve opcije bi trebalo da uvek izgledaju onako kako sada izgledaju u sekciji koja je kada je izbrana, a da se menja samo onaopcija koja je trenutno izabrana.

Taba bi se i duplirani linkovi u horzontalnom meniju mogli izbaciti, jer bi postali potpuno nepotrebni. Kako je sada potrebni su jer je to jedino sto je fiksno i sto ce posetiocu sluziti da se snadje kako da dodje do sadrzaja.


Druga mogucnost je daostavis horizontalni eni a da kada je jedna od opcijau njemu ziabrana da u levom eniju prikazes samo one opcije koje pripadaju tom delu sajta. Na primer ako korsiniku u horizontalnom meniju izabere musku odecu u vertikalnom meniju bi trebalo da se prikazu samo opcije vezane za musku odecu. Meni se ovaj drugi nacin ne svidja, jer uvek vise volim da posetiocu u meniju prikazujem sve opcije, ako to ima smisla, i za to ima prostora.

Usput, u Mens i Womens ono s na kraju je visak, treba Men i Women.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat