Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 12. 2005.   #33
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao bojan_bozovic
Radi se o tome da sam u ovoj diskusiji igrao na kartu moralnosti necega, i Google i Yahoo su besplatni za svakoga od nas upravo zbog reklama, inace bi samo mali broj ljudi mogao da ih koristi.
E sad zvucis kao kad Dik Chejni prica o tome kako su Amerikanci u Iraku samo zbog demokratije

I google i yahoo prikupljaju podatke o navikama svojih korisnika i te podatke prodaju za velike pare, ne zive oni samo od reklama... ako Holivud i muzicka industrija nisu propale pored svih ovih emule-ova, torrenta i slicnog, tesko da ce yahoo i google da propadnu zbog jedne FF extenzije..

Uostalom ne znam otkud toliki hip sad oko extenzije za firefox (koji koristi cirka 10% korisnika) kad vecina firewall-ova ima ugradjenu istu tu opciju vec godinama...recimo ja ne koristim doticni adBlock iz prostog razloga sto Outpost to vec radi sasvim lepo i to nevezano za browser, cak moze da filtrira i slike po extenziji i velicini da bi uhvatio bannere standardnih velicina..

I sad kako zamislja bilo ko da meni kontrolise sta moj firewall propusta? Tako da mogu oni da se bune, naravno, ali dzaba im to, musterija je uvek u pravu...
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat