Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 04. 2009.   #28
Dusan_Metodiev
novi član
 
Datum učlanjenja: 25.04.2009
Poruke: 5
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Dusan_Metodiev is on a distinguished road
Default

Nazalost, samo prva dva dana konferencije sam propratio, treci dan nisam mogao da stignem zbog obaveza...

Od predavanja bih izdvojio Qvoucher.rs , veoma korisno resenje za web naplatu, a od predavaca po mom misljenju, najbolji utisak je ostavio Nenad Orlic.

Kao najzanimljiviju stvar u programu bih izdvojio okrugli stol na temu stanja Internet trzista u Srbiji, za koji se nadam da ce sledeci put biti ostavljeno vise vremena i da ce se pojaviti neko iz agencije Httpool ili neki predstavnik sajta B92.

Ostvario sam nove kontakte od kojih bih izdvojio kao najzanimljivije Zolta Veselovskog (vlasnika mreze sajtova PORT koji pokrece sajt za Srbiju, Port.rs koji ce se baviti prikupljanjem i objavljivanjem programa desavanja pozorista, bioskopa, festivala...), Tamasa Mulera (predstavnika Carnation agencije iz Madjarske ciji su veliki klijenti Coca Cola, Procter & Gamble koja ce se uskoro pojaviti i u Srbiji...), Dejana Bizingera koji svojim sajtom Karike.com predstavlja direktnu konkurenciju drustvenoj mrezi, koju vodim, Pozn@nici.com, ali bez obzira na to razmenjivali smo iskustva i razgovarali veoma otvoreno i zao mi je sto nismo razgovarali jos vise, takodje upoznao sam i ostatak Etarget ekipe Sanju i Jelenu pored starog prijatelja Vlastimira, upoznao sam i ekipu koja je radila na odlicnom projektu ProdajLako.com .

Kao nedostatak konferencije naveo bih to, da sam organizovao prisustvo prijatelja iz Madjarske koji su dolazili specijalno zbog Etrgovine, ali nisam na sajtu Etrgovine mogao da nadjem broj telefona ili bilo kakvo uputstvo na koji nacin se vrsi uplata za prisustvo na konferenciji, sto je zakomplikovalo sam proces prijavljivanja, prakticno na licu mesta sam sa organizatorom resavao prijavu i na kraju je sve ispalo kako treba, jer je bilo slobodnog mesta, ali u mnogome bi olaksalo stvar da je na sajtu Etrgovine pored maila, na koji niko nije odgovarao, postojao i kontakt telefon ili makar uputstvo u kome pise kako se vrsi uplata, na koji broj racuna... Pored sitnijih tehnickih propusta sa mikrofonom, kao nedostatak bih istakao i glasnu muziku koja je bila za svecanom vecerom, bez obzira na dobru volju organizatora da napravi iznenadjenje za goste, ali su ljudi jedva pricali medjusobno jer se nisu culi, a samim tim nisu mogli da prave kontakte, sto je po mom misljenju i najbitnija stvar na ovakvim skupovima...

Sve u svemu, zadovoljan sam konferencijom i sledece godine cu je sigurno ponovo posetiti...
Dusan_Metodiev je offline   Odgovorite uz citat