Tema: Zimske gume
Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 01. 2011.   #84
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao dinke Pogledajte poruku
^Nisi razumeo, pitam u cemu je problem ako imas 2 kompleta guma (zimske/letnje) a svaki put ih stavljas na iste felne. Tako sam ja radio na GP-u, nisam primetio neke probleme, doduse felne su bile celicne, ne znam da li je problem sa alu felnama.
Aham. Pa i ja tako radim sa sve alu felnama, nema nikakvih problema. Fora je valjda u uštedi. Čak bi i ti uštedeo, kontam da je još veća ušteda kad umesto 16" zimi staviš 15" sa čeličnim felnama.

A naši ljudi sve vole da čuvaju, te rupe, te so po ulicama pa čuvaju felne, nemam pojma. Ja se time ne zanosim, samo vozim auto.

U tvom slučaju, pošto bi u svakom slučaju imao alu felne, i ti argumenti padaju u vodu. Ostaje ti samo ušteda od 200 EUR prve godine + malo više kad budeš kupovao sledeći set zimskih guma za par godina...
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku: