Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 06. 2009.   #4
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Kada neko uradi ovako nešto, pa onda svoj napad na ličnost predstavi kao vapaj za opšte dobro, onda takav postupak može da definiše puno reči od kojih se meni izdvaja: jajara.

Ako imaš nešto protiv bilo koga, i siguran si da taj radi nepošteno, uvek možeš da podneseš krivičnu prijavu. Jedini je problem što tada moraš da daš svoje ime i prezime, ne možeš ovako kao "funjara" (što kaže Miša Tumbas).

A ako imaš neki stav, a ne smeš ni da se potpišeš, da staneš iza svog stava, onda i ti i taj tvoj stav niste ni za *****. Svi ovde lupetamo svašta, i svašta je moglo da se čuje, ali ja više volim da se ne slažem sa nekim kome znam ime nego da se slažem sa nekim ko nema muda ni da se potpiše.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline