Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 11. 2005.   #14
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Kod mene je na forumu malo specificno. Besplatni clanovi imaju pravo na 4 poruke u toku 12 sati, a oni koji placaju nemaju ogranicenja. A ako je platio, obicno koristi SMS, pa mu tako znam i broj telefona Ako je platio preko racuna ili CC - onda mu znam i kucnu adresu

Ma imao sam ja svakave budale, niko nije pretio da ce oboriti forum, ali su jednom clanovi provalili neki sajt na kojem su bile njihove slike sa Romance Cafe i ispod svake slike neki nebulozan tekst. Nasao sam klinca za 20 minuta, zvao ga telefonom i rekao sam mu da mu necu nista ali cu da objavim na sajtu adresu i broj telefona, pa ce da mu se javi par hiljada besnih clanova. Odmah je ne samo obrisao slike nego oborio svoj sajt.

Na zalost to je ponekad jedini nacin, narocito u Srbiji. Medjutim, mislim da nemem vremena i zivaca tako da resavam problem. Evo sinoc sam bio na chatu i pojavio se neki sandi koji je sta god ko kaze samo pisao "pusi", "duvaj"... upozorio sam ga jendom i kada je nastavio - izbacio. Obrisao sam mu i profil, pa sam onda 1/2 sata proveravao nove korisnike. Registrovao se jos 4 puta i svaki put sam ga obrisao "po vidjenju"... kasnije je odustao.

U ovoj kategoriji sajtova u koji spada Romance Cafe, vlasnici su uglavnom teski moroni (naravno izuzimam sebe) jer su neverovatno alavi i zbog dinar-dva bi dali sve. Ja sam imao likove, vlasnike drugih slicnih sajtova koji su se registrovali i slali clanovima poruke "ovaj sajt je sranje, dodjite na ... ". Onda su namerno pravili frke na forumima, pa sam par puta bio u opasnoj raspravi sa nekima. Zatim su se registrovali i slali clanovima razne vulgarnosti, i primetim da su poceli neki da traze brisanje profila kao "mnogo budala je pocelo da se skuplja ovde"... Ja proverim, a ono samo 3 budale, i to sve 3 su u stvari jedna osoba koja je slala stotine nasumicnih poruka istog sadrzaja - uglavnom vulgarnosti...

Tako,... ima svacega... na kraju se zapitas da li sam ja spreman za ovo. Medjutim, naucio sam da iskuliram i nikada ne odgovaram odmah na mail ili bilo kakvu provokaciju, uglavnom ih brisem uz osmeh, zadovoljan sto ja nisam postao takva budala (još).
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat