Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 01. 2008.   #25
Lalaland
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 11.01.2008
Poruke: 272
Hvala: 14
29 "Hvala" u 21 poruka
Lalaland is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Jelena Mickic Pogledajte poruku

Pre nego sto zagnjurim u tu hrpu materijala, pitam klijenta ko su mu partneri, klijenti, konkurencija.

Onda krenem da razmisljam o ciljnoj grupi koja ce da pretrazuje i koristi taj sajt, i razmisljam cisto kao korisnik. Aha, ovo ce mi biti potrebno od informacija, ovo bih volela da saznam o njima, a da li imaju i ovo, gde to nude, kako i sta…
Pozdrav, Jelena

Da, to je otprilike i moj proces a najlepše od svega je što se uvek sazna nešto novo, toliko je različitih biznisa i proizvoda pa nikad nije dosadno. Ono što mislim da bi svi Internet profesionalci, programeri, dizajneri, pisci, trebalo da imaju u vidu je tzv. big picture. Neki put se desi da sve ide glatko i bez project manager-a a neki put je prava katastrofa, pogotovu ako vođa ni sam nije dovoljno upućen u proces) jer svako vuče na svoju stranu nadmećući se čija je uloga važnija. Retko ko je 100% upućen u sve aspekte a, svakako, što više znaš, to bolje ali, s obzirom na količinu materijala, to je stvarno teško postići. Najveću uslugu ljudi čine jedni drugima u poslu je ne kad samo ističu ono što znaju, nego kad su svesni onoga što ne znaju. Uvek je bolje imati nekoga ko možda i nema odgovor na sva pitanja ali zna kako da dodje do odgovora.
Lalaland je offline   Odgovorite uz citat