Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 09. 2007.   #13
misko_
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 22.09.2007
Lokacija: Split
Poruke: 111
Hvala: 8
39 "Hvala" u 10 poruka
misko_ is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Pedja Pogledajte poruku
To je do DNS-a i morao bi da ispitas sve dNS-ove unazad po hijerarhiji, sto uglavnom ne mozes.

Zadovolji se time da proveris u DNS-u svog provajdera (onom koji je na tvom racunaru naveden kao DNS, sto mozes videti sa ipconfig /all) i sa nekim public DNS resolverom na netu. Ako ovaj potonji vidi DNs slog kako treba onda je problem do tvog provadjera, sto nije redak slucaj. Problem resavas tako sto podesis rucno svom racunaru d akorsiti neki drugi DNS za koji utvrdis da je pouzdaniji.



To moze da podesi samo administrator servera. Ako si ti administrator, prosto namesti da prvi u spisku Virutal servera bude onaj koji zelis da se vidi ako se http serveru pristupi po IP adresi.
ipconfig /all -> mi nece promoci jer se spajam na net preko mog rutera i DNS mi je postaljen isto kao i IP adresa rutera 192.168.1.1,

ali mi je drago da si potvrdio a je problem u mome ISP, t-com, pa onda ti kupuj te dionice...

uraditi cu tracert 75.126.144.180, pa cu ga sejvati i iduci put kad mi bude radilo vidjeti cu koji me DNS zeza...
misko_ je offline   Odgovorite uz citat