Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 01. 2006.   #18
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Zašto si se ti osetio prozvanim? Zašto si se toliko uhvatio za "kurčenje".

Hajde kada si se uhvatio za Aston Martin: ako ga nikada nisi video, osim na fotografiji, kako znaš da valja (ili ne valja)? Tu nije problem da ti pričaš o tome, ali je problem da ti donosiš zaključke, tvrdiš neke stvari i komentarišeš recimo performanse Aston Martin Vanquish. Kako recimo znaš da je to "ultimate driving machine"? A da ne pričamo dalje o tome... da bi za nešto (aston martin u ovom primeru) mogao da kažeš da je NAJBOLJE moraš ne samo da znaš sve o tome, već i da znaš SVE o celokupnoj KONKURENCIJI (ili alternativnim rešenjima) sa kojima porediš.

Ja sam ga recimo video samo na slici, i pored wishfull thinking mogus samo da kažem "u jeee..." (ili nešto bar malo inteligentnije), ali ne mogu da napravim side-by-side poređenje sa Jaguarom, kao što to većina na svim IT forumima radi... mislie ako su pročitali negde da je ovo bolje od onoga, da ih to kvalifikuje za eksperta u toj oblasti, a obično nisu videli ni jedno ni drugo.

Ono što ja prihvatam kao korektan stav je "ja vozim Aston Martin, to je za mene najbolji automobil na svetu". Ništa više od toga, osim ako nisi vozio svaki automobil sa kojim Aston martin može da se poredi.

Opet, za one koji preskaču redove u postovima ili čitaju površno, ne prozivam nikoga direktno nego prozivam SVE zajedno.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat