Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #8
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ne razumem zašto ga provociraš, čovek je u pravu. Svi znaju da mi je Torbica dobar drug, ali stavove ne treba mešati sa drugarstvom.

Mislim da Torbica nije imao nikakvu konkurenciju u toj kategoriji tako da je bilo viđeno da će da uzme nagradu. Normalna praksa podrazumeva da članovi žirija ne dodeljuju sami sebi nagradu. Bez obzira da li je Tobica glasao protiv sebe, a svi ostali za, u takvoj situaciji treba da postoje samo 2 rešenja:

- ili se sajt člana žirija izbacuje iz konkurencije
- ili se član žirija povlači i ne učestvuje u glasanju

E sad, tako je normalno, ali ... na kraju je sve moguće, pa čak i da ti provociraš čoveka za nešto što je totano u pravu. A ako je ceo tvoj komentar "bila je dobra klopa" onda si mogao baš i da se suzdržiš od takvog komentara.

I sa Draganom se poznajem jako dugo i gotivim ga, ali to poznanstvo ne sme da me spreči da kažem kako ostavlja jako loš utisak činjenica da je on i njegov partner bio u žiriju koji je dodelio nagradu njegovom blogu. Šta više, njegov blog je zaslužio tu nagradu pre 2-3 godine kada je bio ažuran i aktuelan, ove godine to nije slučaj.

Tu nema nikakve sujete od eniaca, čovek je prosto rekao ono što svi vide ali ne smeju da kažu da se slučajno neko ne bi naljutio ili ga prozvao da se on naljutio.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje bluesman za poruku: