Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 09. 2011.   #14
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Kad smo već kod Fujitsu Siemens, ja sam "ponosni" vlasik istog ... malo prešao, garažiran, ali non stop se gasi sam od sebe ... pregrejava se kao lud, pa sve i da sam hteo više da ga koristim - nisam mogao.

Crkao nedavno adapter, ja da odem da kupim novi - u Dobrovoljačkoj u Zemuni kod ovlašćenog distributera ... (samo malo strpljenja, sada ide najbolji deo) ... i ladno ne mogu da kupim adapter "tek tako, sa ulice" nego morao sam da se vratim kući i da mailom pošaljem "molbu" da mi dozvole da kupim adapter. To sam i uradio, kada sam dobio dozvolu da im dam 5000 RSD za novi adapter - otrčao sam sutradan da se slučajno ne predomisle i jako sam im zahvalan što su mi dozvolili

Hteli ste reklamu? Eto prave reklame od korisnika
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat